„InSearch“ gros spalio 25 dieną klube „Kablys“ (Vilnius, Kauno g. 5, II aukšte), nuo 21 val. antroji į sceną lips norvegė Jenny Hval.
Įėjimas 18 Lt, su ISIC ir LSP 13 Lt. Bilietus platina bilietų pasaulis: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/?concert=112984

insearch

Insearch

Grupė „InSearch“ suvienijo jaunus, veržlius, kūrybingus ir profesionalius jaunosios džiazo kartos muzikus. Saviti, kūrybingi, spalvingi, nesekantys jokiomis stilistinėmis dogmomis, jie panirę į nuolatinius kūrybinius ieškojimus, tai liudydami ir ieškojimo procesą pabrėžiančiu pavadinimu („InSearch“ – liet. ieškantys, paieškose), ir netikėtais posūkiais kūryboje. Tiek originaliose kompozicijose, sudarančiose didžiąją grupės repertuaro dalį, tiek ir savitai interpretuojamuose moderniojo džiazo standartuose. Tyrinėdami skambesio ribų praplėtimo galimybes, derindami istorinių džiazo stilių atradimus ir šiandienines priemones (tokias kaip nu jazz, post-rock, creative) jie kuria savitą – melodingą, energingą ir spalvingą – muzikinę erdvę bei prisipažįsta neretai mąstantys ne kaip muzikantai, o kaip tapytojai.

Jau keletą metų kryptingai kurianti ir grojanti grupė „InSearch“ pasisako prieš šiandien dažnus trumpalaikius projektus ir pabrėžia tęstinumo siekį bei kūrybinės partnerystės svarbą, atveriančią ir naujas galimybes.