Spalio 27 d. (šeštadienį), nuo 20 val. Klube XI20 („Kablyje“, I aukšte, Kauno g. 5, Vilniuje).
Vakaro metu pasirodys ir „Betoniniai triušiai“, „AVaspo“, vyks Poezijos jam session.
Kaina 15 Lt, su LSP arba ISIC 10 Lt.

driezhas

DRIEZHAS – tai Kristijono Lučinsko projektas muzikos gurmanams, įtraukęs menininkę Ievą Astromskaitę, pasipildė poetiniais tekstais ir skvarbiu balsu. Kūrėjų duetas dažnai pristatomas kaip aukojantis etno-elektro mišias, turintis ypatingą muzikos ir teksto koncepciją, užburiantis elektroniniais malonumais ir nardinantis į akustinę gilumą. Netrukus turėtų pasirodyti ir bendras atlikėjų albumas GONIJA. „TARP“ festivalyje šis duetas savo programą parodys spalio 26 dieną, klube „Kablys“. Daugiau apie atlikėjus:

Kristijonas Lučinskas
Garso dizaineris, kompozitorius, atlikėjas, projekto “Driezhas” sumanytojas. 2001 m. baigė Liaudes Muzikos studijas Klaipėdos Universitete, dirba savo įkurtoje studijoje „Soundprovocation“, užsiima garso dizainu, muzikos kūryba filmams bei spektakliams, garso bibliotekų leidyba.

Ieva Astromskaitė
Įvairiapusė menininkė: smuikininkė, džiazo vokalo studijas Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje baigusi, 2011 m. debiutinę poezijos knygą “Dulkėm ir žiedlapiais” išleidusi, šiuo metu VU studijuojanti kultūros istoriją ir antropologiją. Projekte “Driezhas” atsiskleidžia kaip tekstų autorė ir vokalistė.

Daugiau informacijos http://www.driezhas.lt

http://www.soundcloud.com/driezhas